Artyści zbierają się od tego piątku w Santiago

Santiago

W ciągu 4 dni spotkają się artyści w FAXXI 2017, ponad 90 artyści wystawiają swoje prace i rozmawiają z publicznością w piątek, 7, do, niedziela, 9 kwietnia, w Parku Bicentanario Santiago de Chile. Ostrość wystawy koncentruje się przede wszystkim na artystów, rozwijających się: 70% z nich znajduje się pod 35 lat, poza tym, że 80% udział po raz pierwszy. Niemniej jednak, również będą obecni artyści średniego toru i zabezpieczone. Paula Ceroni , to jeden z twórców, które będą uczestniczyć w wydarzeniu, jego praca Selknam/ Deshilado z bawełnianej tkaniny, tak samo twierdzi, że „bada wątki, jak podstawowe elementy”, które pełnią podwójną rolę w jego twórczości.

Fotograf Raymundo Lagos

fotograf Raymundo Lagos
Ze swojej strony, fotograf Raymundo Lagos przedstawia Zbiórkę N°1 , ta seria rozmyśla o czasie, w boczną uliczkę. Przestrzeń publiczna przeznaczona podciśnieniem, które pozostawiają wybudowanych budynków. Podobnie, artystka Kamila Wilków będzie brać udział w targach Kolumny neon, gdzie uwagę, że „dzieło ma jako Centralnej osi światła i architektury, jako synonim tożsamości każdego terytorium”.Dziennikarz i fotograf: Andrea Manuschevich, będzie również uczestniczyć w jego seria „góry i morze” , pracę w której artysta przechwytywanie „udziału rzeczywistości… łącząc to z estetycznego, że film dokumentalny”. Jego praca nie ma linii w danym – mówi Manuschevich, jednak, była skupiona w PODCZERWIENI „tworząc nowy materiał, uświadomiłem sobie, że to, jak zwykle, te spacje i znaki”.

Tak samo, Roberto Pasminio zaprezentowane Praca Montañaque, powiedział fotograf „urodził się przypadkowo, od eksperymentów z fotografią, z nachalne”

Projektowanie graficzne jako sztuka

projektowanie-graficzne

Argentyńczyk Edward Pearson, pokaże Skład 2 „mój proces twórczy rodzi się po prostu z potrzeby wyrażania siebie poza terytorium sztuki użytkowej (projektowanie graficzne)”, – mówi artysta. Parque tecnológico de zamudio Totoy to jeszcze jeden z artystów obecnych na imprezie, artysta zaprezentuje rodzina drogę do Księżyca III, nagrany cyfrowo „Dziś dla mnie jasne, że sztuka może zmienić świat , czy należy zmienić” – mówi artysta, wokół jego twórczościCena nadchodziło, wstęp na to wydarzenie wynosi $6000 w Park rozrywki parque bicentenario Vitacura.