Banksy wygrywa bitwę, Constable wygrywa wojnę

constable
Jeden malowane ulicznej ‚Dziewczynka z balonu’, został wprowadzony jako dzieła, preferowana brytyjczyków ‚WHO siana’
Każde pokolenie traci swoje ikony. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać się na spacer po muzeum malarstwa: dzieci, doświadczają tych samych problemów, aby zrozumieć, apostoł Bartłomiej, że jego rodzice, aby zrozumieć, satyry, Marsias. Obaj zmarli desollados, ale wcześniej nazywaliśmy go męczeństwo na to, co teraz nazywamy tortur. Wzrost i zdrowy, laicismo społeczeństwa ma swojego przeciwieństwa: chrześcijańska ikonografia już trwa ten sam loft, że w klasycznej mitologii. To, że dzień był święty historia zaczyna być po prostu historia. I nie bez napięcia.Nic dziwnego, że podrażnienie, która wywołała w wielkiej Brytanii w wyniku ankiety, aby wybrać ulubione dzieło sztuki z wielkiej Brytanii. Dwóch tysięcy osób głosowało na niepełny wykaz, przygotowany przez zespół ekspertów, a zwycięzcą została Dziewczyna z balonu, grafitero Banksy. Wśród ulubionych zostały również trzy okładki albumów —Sgt Martin ‚ s, „The Beatles”; The Dark Side of the Moon Pink Floyd, i Never Mind the Bollocks, Sex Pistols,—, ale to, co soliviantó purystów w tym, że malowane ulicznej wpisać w krajobraz Johna Constable: WHO siana”, 1821.

The Singing Butler

The Singing Butler
Nie zapominajmy, że historia pisze się nie na podstawie powszechnego prawa wyborczego —w trzeciej pozycji pozostał The Singing Butler, niepozorne farby Jacka z restauracji— zwycięstwo Banksy o Komisarzu zakłada również kiści nad olejem i obszar miasta. Oto i wszystko. W rzeczywistości, do tej pory tradycja nakazuje ich prawo. Ich losy były by bardziej spokojni, gdyby wiedzieli, że Dziewczyna z balonu został nakręcony na ulice Londynu, w którym pojawiła się niespodzianka w 2002 roku i sprzedana trzy lata temu, za 560.000 euro. Nie dawno wprowadziła kopię ramce złota.
W 1917 roku Marcel Duchamp podpisał pisuar z serii, jakby rzeźby, a jeśli coś wykazały, sto lat, które upłynęły od tego czasu, że nie wszystkie ściany są takie same: muzeum mogą oswoić zwierząt w naturalnym środowisku. Ogromna sprzeczność sztuki współczesnej polega nie na tym, aby przekształcić codzienne przedmioty w obiekty kultu, ale i traktować je jako takie do punktu ocenić jak oryginalne dzieła, urodził się, aby być powielane w nieskończoność (czasami z szablonu grafitero). Jako ozdoby, które umieścił między produktami brukowiec, który ktoś rzucił, aby przebić się prezentuje. Porównaj filozofa Jose Luis Pardo, który w swoim ostatnim eseju, Badań od dyskomfortu – mówi centrach aktualna sztuka”, „instytucje, które żyją wiecznie na kaca, nie chcąc, aby być instytucje”.

Ponad wiek temu, futurystów powiedział w swoim słynnym manifeście: najpierw trzeba zniszczyć składnia. Pomimo swoich roszczeń, ich spadkobiercy powstały zmienia się słownictwo. Nie minęło skóry w Marsias do ubrań w mieście San Bartolomé. Pieniądze-to najlepszy rozpuszczalnik, terpentyna i cokoły nadal tam, gdzie zawsze były. Banksy wygrali bitwę, Policjant idzie wygrywają wojnę.